RF201LAM4STR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF201LAM4STR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RF201LAM4STR
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDTM
listoch: 1.RF201LAM4STR.pdf2.RF201LAM4STR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie RF201LAM4STR
Číslo dielu RF201LAM4STR Výrobca LAPIS Semiconductor
popis DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDTM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 464898 pcs Dátový hárok 1.RF201LAM4STR.pdf2.RF201LAM4STR.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.2V @ 1.5A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Balík dodávateľov zariadení PMDTM rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 30ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SOD-128
Ostatné mená RF201LAM4STRTR Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 400V 1.5A Surface Mount PMDTM
Prúd - reverzné únik @ Vr 1µA @ 400V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1.5A