RF201LAM2STR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF201LAM2STR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RF201LAM2STR
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE GEN PURP 200V 2A PMDTM
listoch: 1.RF201LAM2STR.pdf2.RF201LAM2STR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RF201LAM2STR
Číslo dielu RF201LAM2STR Výrobca LAPIS Semiconductor
popis DIODE GEN PURP 200V 2A PMDTM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 479044 pcs Dátový hárok 1.RF201LAM2STR.pdf2.RF201LAM2STR.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 870mV @ 2A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Balík dodávateľov zariadení PMDTM rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 25ns
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SOD-128
Ostatné mená RF201LAM2SCT Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 200V 2A Surface Mount PMDTM
Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 200V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 2A