MCR03EZPFX21R5
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX21R5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCR03EZPFX21R5
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 21.5 OHM 1% 1/10W 0603
listoch: MCR03EZPFX21R5.pdf
  • správa
Špecifikácie MCR03EZPFX21R5
Číslo dielu MCR03EZPFX21R5 Výrobca LAPIS Semiconductor
popis RES SMD 21.5 OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5072 pcs Dátový hárok MCR03EZPFX21R5.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria MCR odpor 21.5 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)