MCR03EZPFX2151
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX2151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCR03EZPFX2151
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 2.15K OHM 1% 1/10W 0603
listoch: MCR03EZPFX2151.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MCR03EZPFX2151
Číslo dielu MCR03EZPFX2151 Výrobca LAPIS Semiconductor
popis RES SMD 2.15K OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3883589 pcs Dátový hárok MCR03EZPFX2151.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria MCR odpor 2.15 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RHM2.15KHDKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 2.15 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film zloženie Thick Film