CDZVT2R18B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZVT2R18B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDZVT2R18B
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE ZENER 18V 100MW VMN2M
listoch: 1.CDZVT2R18B.pdf2.CDZVT2R18B.pdf
  • správa
Špecifikácie CDZVT2R18B
Číslo dielu CDZVT2R18B Výrobca LAPIS Semiconductor
popis DIODE ZENER 18V 100MW VMN2M Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1395081 pcs Dátový hárok 1.CDZVT2R18B.pdf2.CDZVT2R18B.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 18V tolerancia -
Balík dodávateľov zariadení VMN2M séria -
Výkon - Max 100mW obal Original-Reel®
Balík / puzdro 2-SMD, Flat Lead Ostatné mená CDZVT2R18BDKR
Prevádzková teplota 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 65 Ohms
Detailný popis Zener Diode 18V 100mW Surface Mount VMN2M Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 13V