CDZVT2R16B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZVT2R16B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDZVT2R16B
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE ZENER 16V 100MW VMN2M
listoch: 1.CDZVT2R16B.pdf2.CDZVT2R16B.pdf
  • správa
Špecifikácie CDZVT2R16B
Číslo dielu CDZVT2R16B Výrobca LAPIS Semiconductor
popis DIODE ZENER 16V 100MW VMN2M Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1544173 pcs Dátový hárok 1.CDZVT2R16B.pdf2.CDZVT2R16B.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 16V tolerancia -
Balík dodávateľov zariadení VMN2M séria -
Výkon - Max 100mW obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 2-SMD, Flat Lead Ostatné mená CDZVT2R16BCT
Prevádzková teplota 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 50 Ohms
Detailný popis Zener Diode 16V 100mW Surface Mount VMN2M Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 12V