L0806B3R9JSWST
KEMETKEMET
L0806B3R9JSWST Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L0806B3R9JSWST
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu INDUCTORSIGNAL LINE 0806 3.9H 5%
listoch: L0806B3R9JSWST.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie L0806B3R9JSWST
Číslo dielu L0806B3R9JSWST Výrobca KEMET
popis INDUCTORSIGNAL LINE 0806 3.9H 5% Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 427615 pcs Dátový hárok L0806B3R9JSWST.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0806 (2016 Metric) Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
tienenie Unshielded séria L-SWS
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro 0806 (2016 Metric)
Ostatné mená 399-17744-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 3.9µH Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 43MHz Vlastnosti -
Detailný popis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 275mA 740 mOhm 0806 (2016 Metric) DC odpor (DCR) 740 mOhm
Aktuálne hodnotenie 275mA Aktuálny - Sýtosť -