L0806B270JSWST
KEMETKEMET
L0806B270JSWST Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L0806B270JSWST
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu INDUCTORSIGNAL LINE 0806 27H 5%
listoch: L0806B270JSWST.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie L0806B270JSWST
Číslo dielu L0806B270JSWST Výrobca KEMET
popis INDUCTORSIGNAL LINE 0806 27H 5% Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 770774 pcs Dátový hárok L0806B270JSWST.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0806 (2016 Metric) Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
tienenie Unshielded séria L-SWS
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0806 (2016 Metric)
Ostatné mená 399-17754-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz
indukčnosť 27µH Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 16MHz Vlastnosti -
Detailný popis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 3.2 Ohm 0806 (2016 Metric) DC odpor (DCR) 3.2 Ohm
Aktuálne hodnotenie 130mA Aktuálny - Sýtosť -