C316C162J3G5TA
KEMETKEMET
C316C162J3G5TA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C316C162J3G5TA
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
listoch: C316C162J3G5TA.pdf
  • správa
Špecifikácie C316C162J3G5TA
Číslo dielu C316C162J3G5TA Výrobca KEMET
popis CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 476325 pcs Dátový hárok C316C162J3G5TA.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±5%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) séria Goldmax, 300
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Lead štýl Formed Leads - Kinked Rozostup vedenia 0.100" (2.54mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Vlastnosti Low ESL Poruchovosť -
Detailný popis 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapacitné 1600pF