C316C162J2G5TA
KEMETKEMET
C316C162J2G5TA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C316C162J2G5TA
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD
listoch: C316C162J2G5TA.pdf
  • správa
Špecifikácie C316C162J2G5TA
Číslo dielu C316C162J2G5TA Výrobca KEMET
popis CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 302297 pcs Dátový hárok C316C162J2G5TA.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±5%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) séria Goldmax, 300
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Lead štýl Formed Leads - Kinked Rozostup vedenia 0.100" (2.54mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Vlastnosti Low ESL Poruchovosť -
Detailný popis 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapacitné 1600pF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
C316C162JAG5TA
C316C162JAG5TA
výrobcovia: KEMET
popis: CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
Skladom: 303572 pcs
Stiahnuť ▼: C316C162JAG5TA.pdf
RFQ
C316C162J2G5TA7301
C316C162J2G5TA7301
výrobcovia: KEMET
popis: CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD