C0603C162J4HAC7867
KEMETKEMET
C0603C162J4HAC7867 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C0603C162J4HAC7867
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA
listoch: C0603C162J4HAC7867.pdf
  • správa
Špecifikácie C0603C162J4HAC7867
Číslo dielu C0603C162J4HAC7867 Výrobca KEMET
popis CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2546995 pcs Dátový hárok C0603C162J4HAC7867.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±5%
Hrúbka (Max) 0.034" (0.87mm) Teplotný koeficient X8R
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) séria C
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená C0603C162J4HACTU
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Low ESL, High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 1600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
kapacitné 1600pF aplikácia General Purpose