C0603C162J3JACAUTO
KEMETKEMET
C0603C162J3JACAUTO Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C0603C162J3JACAUTO
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1600PF 25V U2J 0603
listoch: C0603C162J3JACAUTO.pdf
  • správa
Špecifikácie C0603C162J3JACAUTO
Číslo dielu C0603C162J3JACAUTO Výrobca KEMET
popis CAP CER 1600PF 25V U2J 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 523292 pcs Dátový hárok C0603C162J3JACAUTO.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±5%
Hrúbka (Max) 0.034" (0.87mm) Teplotný koeficient U2J
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) séria C
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Lead štýl - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL Poruchovosť -
Detailný popis 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) kapacitné 1600pF