ALS71C363MF100
KEMETKEMET
ALS71C363MF100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALS71C363MF100
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP ALUM 36000UF 20% 100V SCREW
listoch: ALS71C363MF100.pdf
  • správa
Špecifikácie ALS71C363MF100
Číslo dielu ALS71C363MF100 Výrobca KEMET
popis CAP ALUM 36000UF 20% 100V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3164 pcs Dátový hárok ALS71C363MF100.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.598" Dia (66.00mm)
séria ALS71 Ripple Current @ nízkej frekvencie 24.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.7A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 1.122" (28.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 12 mOhms Výška - sedenie (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 14 mOhm @ 100Hz Detailný popis 36000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 36000µF aplikácia General Purpose