ALS71C334NP040
KEMETKEMET
ALS71C334NP040 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALS71C334NP040
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW
listoch: ALS71C334NP040.pdf
  • správa
Špecifikácie ALS71C334NP040
Číslo dielu ALS71C334NP040 Výrobca KEMET
popis CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1832 pcs Dátový hárok ALS71C334NP040.pdf
Napätie - hodnotené 40V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.031" Dia (77.00mm)
séria ALS71 Ripple Current @ nízkej frekvencie 31A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.1A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 1.252" (31.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 9 mOhms Výška - sedenie (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 8 mOhm @ 100Hz Detailný popis 330000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330000µF aplikácia General Purpose