KSW28Y-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW28Y-0100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KSW28Y-0100
Výrobca / Značka: Jonard Tools
Popis produktu WIRE 28AWG YELLOW 100 FT CSW
listoch: 1.KSW28Y-0100.pdf2.KSW28Y-0100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie KSW28Y-0100
Číslo dielu KSW28Y-0100 Výrobca Jonard Tools
popis WIRE 28AWG YELLOW 100 FT CSW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3780 pcs Dátový hárok 1.KSW28Y-0100.pdf2.KSW28Y-0100.pdf
Wire Gauge 28 AWG séria KSW
hodnotenie UL Style 1423 obal Roll
Ostatné mená K753
KSW28Y-0100-ND
Prevádzková teplota -
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Dĺžka 100' (30.5m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Farba bundy Yellow
Bunda (izolácia) Hrúbka - Materiál bundy (izolácie) Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Priemer bokov (izolácie) 0.024" (0.61mm) Vlastnosti -
Detailný popis Wire Wrap 28 AWG Yellow Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m) Opláštenie vodičov Silver
Materiál vodiča Copper, Bare Priemer vodiča 0.013" (0.32mm)