KSW28B-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW28B-0100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KSW28B-0100
Výrobca / Značka: Jonard Tools
Popis produktu WIRE 28AWG BLUE 100 FT CSW
listoch: 1.KSW28B-0100.pdf2.KSW28B-0100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie KSW28B-0100
Číslo dielu KSW28B-0100 Výrobca Jonard Tools
popis WIRE 28AWG BLUE 100 FT CSW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3487 pcs Dátový hárok 1.KSW28B-0100.pdf2.KSW28B-0100.pdf
Wire Gauge 28 AWG séria KSW
hodnotenie UL Style 1423 obal Roll
Ostatné mená K750
KSW28B-0100-ND
Prevádzková teplota -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Dĺžka 100' (30.5m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Farba bundy Blue Bunda (izolácia) Hrúbka -
Materiál bundy (izolácie) Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Priemer bokov (izolácie) 0.024" (0.61mm)
Vlastnosti - Detailný popis Wire Wrap 28 AWG Blue Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m)
Opláštenie vodičov Silver Materiál vodiča Copper, Bare
Priemer vodiča 0.013" (0.32mm)