ASYMSYM16K51
JSTJST
ASYMSYM16K51 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASYMSYM16K51
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 2"
listoch: 1.ASYMSYM16K51.pdf2.ASYMSYM16K51.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASYMSYM16K51
Číslo dielu ASYMSYM16K51 Výrobca JST
popis JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 2" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 272092 pcs Dátový hárok 1.ASYMSYM16K51.pdf2.ASYMSYM16K51.pdf
Wire Gauge 16 AWG séria -
Ostatné mená 455-3197 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 2.00" (50.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm)