ASYMSYM16K305
JSTJST
ASYMSYM16K305 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASYMSYM16K305
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 12"
listoch: 1.ASYMSYM16K305.pdf2.ASYMSYM16K305.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASYMSYM16K305
Číslo dielu ASYMSYM16K305 Výrobca JST
popis JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 12" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 125802 pcs Dátový hárok 1.ASYMSYM16K305.pdf2.ASYMSYM16K305.pdf
Wire Gauge 16 AWG séria -
Ostatné mená 455-3199 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 12.0" (304.8mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)