ASPSISPSI16K51
JSTJST
JST
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASPSISPSI16K51
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 2"
listoch: ASPSISPSI16K51.pdf
  • správa
Špecifikácie ASPSISPSI16K51
Číslo dielu ASPSISPSI16K51 Výrobca JST
popis JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 2" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 151336 pcs Dátový hárok ASPSISPSI16K51.pdf
Wire Gauge 16 AWG séria PSI
Počet riadkov 1 Počet vodičov 1
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 2.00" (50.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)