ASPSISPSI16K305
JSTJST
JST
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASPSISPSI16K305
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 12"
listoch: ASPSISPSI16K305.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ASPSISPSI16K305
Číslo dielu ASPSISPSI16K305 Výrobca JST
popis JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 12" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88925 pcs Dátový hárok ASPSISPSI16K305.pdf
Wire Gauge 16 AWG séria PSI
Počet riadkov 1 Počet vodičov 1
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 12.0" (304.8mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)