ASADHSADH26K51
JSTJST
ASADHSADH26K51 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASADHSADH26K51
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2"
listoch: ASADHSADH26K51.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASADHSADH26K51
Číslo dielu ASADHSADH26K51 Výrobca JST
popis JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 164372 pcs Dátový hárok ASADHSADH26K51.pdf
Wire Gauge 26 AWG séria ADH
Ostatné mená 455-3259 Počet vodičov 1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Dĺžka 2.00" (50.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm) Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -