ASADHSADH26K305
JSTJST
ASADHSADH26K305 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASADHSADH26K305
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 12"
listoch: ASADHSADH26K305.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASADHSADH26K305
Číslo dielu ASADHSADH26K305 Výrobca JST
popis JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 12" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143227 pcs Dátový hárok ASADHSADH26K305.pdf
Wire Gauge 26 AWG séria ADH
Ostatné mená 455-3261 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 12.0" (304.8mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)