JN2DS10SLN-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JN2DS10SLN-R
Výrobca / Značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
listoch: JN2DS10SLN-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12 pcs
  • správa
Špecifikácie JN2DS10SLN-R
Číslo dielu JN2DS10SLN-R Výrobca JAE Electronics, Inc.
popis CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2240 pcs Dátový hárok JN2DS10SLN-R.pdf
typ For Female Sockets tienenie Unshielded
Veľkosť škrupiny, MIL - Veľkosť mriežky - Vložiť S
Materiál skrinky Zinc Alloy Shell Finish Zinc
séria JN2 obal Tray
orientácia N (Normal) Prevádzková teplota -20°C ~ 100°C
Počet pozícií 10 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Synthetic Resin Ochrana proti vniknutiu IP67 - Dust Tight, Waterproof
obsahuje - Farba krytu Black
Vlastnosti Backshell, Coupling Nut Typ upevnenia Push-Twist
Detailný popis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Materiál spojky, plátovanie Zinc Alloy, Zinc
Priemer matice spojky 0.787" (20.00mm) Typ kontaktu Crimp