JN2DS10SL1-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN2DS10SL1-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JN2DS10SL1-R
Výrobca / Značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
listoch: 1.JN2DS10SL1-R.pdf2.JN2DS10SL1-R.pdf3.JN2DS10SL1-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie JN2DS10SL1-R
Číslo dielu JN2DS10SL1-R Výrobca JAE Electronics, Inc.
popis CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9055 pcs Dátový hárok 1.JN2DS10SL1-R.pdf2.JN2DS10SL1-R.pdf3.JN2DS10SL1-R.pdf
typ For Female Sockets tienenie Unshielded
Veľkosť škrupiny, MIL - Veľkosť mriežky - Vložiť S
Materiál skrinky Zinc Alloy Shell Finish Zinc
séria JN2 obal Tray
Ostatné mená 670-1075
JN2DS10SL1R
orientácia N (Normal)
Prevádzková teplota -20°C ~ 100°C Počet pozícií 10
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Synthetic Resin
Ochrana proti vniknutiu IP67 - Dust Tight, Waterproof obsahuje -
Farba krytu Black Vlastnosti Backshell, Coupling Nut
Typ upevnenia Push-Twist Detailný popis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Materiál spojky, plátovanie Zinc Alloy, Zinc Priemer matice spojky 0.787" (20.00mm)