CS82C54-12
IntersilIntersil
CS82C54-12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CS82C54-12
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC
listoch: CS82C54-12.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CS82C54-12
Číslo dielu CS82C54-12 Výrobca Intersil
popis IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5575 pcs Dátový hárok CS82C54-12.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V typ Programmable Timer
Balík dodávateľov zariadení 28-PLCC (11.51x11.51) séria -
obal Tube Balík / puzdro 28-LCC (J-Lead)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Frekvencia 12MHz Detailný popis Programmable Timer IC 12MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
Prúd - dodávka 10mA počítať -