CS82C54-10Z
IntersilIntersil
CS82C54-10Z Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CS82C54-10Z
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
listoch: CS82C54-10Z.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
37 pcs
111 pcs
518 pcs
1036 pcs
  • správa
Špecifikácie CS82C54-10Z
Číslo dielu CS82C54-10Z Výrobca Intersil
popis IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13508 pcs Dátový hárok CS82C54-10Z.pdf
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V typ Programmable Timer
Balík dodávateľov zariadení 28-PLCC (11.51x11.51) séria -
obal Tube Balík / puzdro 28-LCC (J-Lead)
Ostatné mená CS82C5410Z Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia 10MHz Detailný popis Programmable Timer IC 10MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
Prúd - dodávka 10mA počítať -