GTCR38-151M-R20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR38-151M-R20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCR38-151M-R20
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 150V 20% 20KA THROUGH HOLE
listoch: GTCR38-151M-R20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCR38-151M-R20
Číslo dielu GTCR38-151M-R20 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 150V 20% 20KA THROUGH HOLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43876 pcs Dátový hárok GTCR38-151M-R20.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 150V tolerancia ±20%
séria GT obal Tray
Balík / puzdro Radial Cylinder, 3 Lead Ostatné mená RF2392-000
Počet pólov 3 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Neúspešné No Detailný popis Gas Discharge Tube 150V 20000A (20kA) ±20% 3 Pole Through Hole