GTCR38-151M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR38-151M-R10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCR38-151M-R10
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 150V 20% 10KA THROUGH HOLE
listoch: 1.GTCR38-151M-R10.pdf2.GTCR38-151M-R10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCR38-151M-R10
Číslo dielu GTCR38-151M-R10 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 150V 20% 10KA THROUGH HOLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85925 pcs Dátový hárok 1.GTCR38-151M-R10.pdf2.GTCR38-151M-R10.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 150V tolerancia ±20%
séria GT obal Tray
Balík / puzdro Radial Cylinder, 3 Lead Ostatné mená RF1894-000
Počet pólov 3 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neúspešné No Detailný popis Gas Discharge Tube 150V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole