GTCA26-151M-R05-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA26-151M-R05-FS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCA26-151M-R05-FS
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 150V 20% 5KA T/H FAIL SHORT
listoch: 1.GTCA26-151M-R05-FS.pdf2.GTCA26-151M-R05-FS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCA26-151M-R05-FS
Číslo dielu GTCA26-151M-R05-FS Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 150V 20% 5KA T/H FAIL SHORT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89042 pcs Dátový hárok 1.GTCA26-151M-R05-FS.pdf2.GTCA26-151M-R05-FS.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 150V tolerancia ±20%
séria GT obal Tray
Balík / puzdro Axial Cylinder Ostatné mená GTCA26151MR05FS
RF2481-000
Počet pólov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Neúspešné Yes Detailný popis Gas Discharge Tube 150V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole