GTCA26-101M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA26-101M-R05 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GTCA26-101M-R05
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 100V 20% 5KA THROUGH HOLE
listoch: 1.GTCA26-101M-R05.pdf2.GTCA26-101M-R05.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie GTCA26-101M-R05
Číslo dielu GTCA26-101M-R05 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis GDT 100V 20% 5KA THROUGH HOLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66904 pcs Dátový hárok 1.GTCA26-101M-R05.pdf2.GTCA26-101M-R05.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) 100V tolerancia ±20%
séria GT obal Tray
Balík / puzdro Axial Cylinder Ostatné mená GTCA26101MR05
RF1157-000
Počet pólov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulzný výbojový prúd (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Neúspešné No Detailný popis Gas Discharge Tube 100V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole