0TLS050.TXLS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0TLS050.TXLS
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
listoch: 0TLS050.TXLS.pdf
  • správa
Špecifikácie 0TLS050.TXLS
Číslo dielu 0TLS050.TXLS Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5422 pcs Dátový hárok 0TLS050.TXLS.pdf
Napätie - DC 170V Veľkosť / rozmer 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
séria POWR-GARD® TLS Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro Radial Bend Cylinder
Ostatné mená TLS 50A-LS
TLS050.TXLS
TLS050LS
TLS50LS
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge Vlastnosti -
Aktuálne hodnotenie 50A Trieda -
Súvisiace produkty
0TLS040.TXMB
0TLS040.TXMB
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: FUSE CRTRDGE 40A 170VDC RAD BEND
Skladom: 3740 pcs
Stiahnuť ▼: 0TLS040.TXMB.pdf
RFQ
0TLS050.T
0TLS050.T
popis: FUSE CARTRIDGE 50A 170VDC