0TLS050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0TLS050.T
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CARTRIDGE 50A 170VDC
listoch: 0TLS050.T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 0TLS050.T
Číslo dielu 0TLS050.T Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis FUSE CARTRIDGE 50A 170VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5714 pcs Dátový hárok 0TLS050.T.pdf
Napätie - DC 170V Veľkosť / rozmer 0.563" Dia x 0.880" L (14.30mm x 22.35mm)
séria POWR-GARD® TLS Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro Cartridge, Non-Standard
Ostatné mená TLS 50A
TLS050
TLS050.T
TLS50
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge Vlastnosti -
Aktuálne hodnotenie 50A Trieda -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 100kA schválenie CE, UR
aplikácia Telecom
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
0TLS040.TXL
0TLS040.TXL
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: FUSE CRTRDGE 40A 170VDC CYLINDR
Skladom: 4461 pcs
Stiahnuť ▼: 0TLS040.TXL.pdf
RFQ
0TLS040.TXLB
0TLS040.TXLB
Skladom: 4931 pcs
Stiahnuť ▼: 0TLS040.TXLB.pdf
RFQ
0TLS050.TXMB
0TLS050.TXMB
popis: FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND