0RLS080.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0RLS080.V
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
listoch: 0RLS080.V.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0RLS080.V
Číslo dielu 0RLS080.V Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5838 pcs Dátový hárok 0RLS080.V.pdf
Napájacie napätie - AC 600V Veľkosť / rozmer 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm)
séria POWR-GARD® RLS Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro Cylindrical, Blade Terminals
Ostatné mená RLS080
RLS080.V
RLS80
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ poistky Cartridge
Vlastnosti - Aktuálne hodnotenie 80A