0RLS050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0RLS050.T
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC
listoch: 0RLS050.T.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0RLS050.T
Číslo dielu 0RLS050.T Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4873 pcs Dátový hárok 0RLS050.T.pdf
Napájacie napätie - AC 600V Veľkosť / rozmer 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm)
séria POWR-GARD® RLS Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro Cartridge, Non-Standard
Ostatné mená RLS050
RLS050.T
RLS50
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ poistky Cartridge
Vlastnosti - Aktuálne hodnotenie 50A