C2016A.12.08
General CableGeneral Cable
C2016A.12.08 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C2016A.12.08
Výrobca / Značka: General Cable
Popis produktu HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 100'
listoch: C2016A.12.08.pdf
  • správa
Špecifikácie C2016A.12.08
Číslo dielu C2016A.12.08 Výrobca General Cable
popis HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 100' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5740 pcs Dátový hárok C2016A.12.08.pdf
Wire Gauge 22 AWG Napätie 300V
séria 2016A hodnotenie UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Ostatné mená C2016-12-08
C2016A-12-08
C2016N-100
Prevádzková teplota -20°C ~ 105°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 100.0' (30.5m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Farba bundy Brown
Bunda (izolácia) Hrúbka 0.016" (0.41mm) Materiál bundy (izolácie) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Priemer bokov (izolácie) 0.062" (1.57mm) Vlastnosti -
Detailný popis 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 Brown 300V 100.0' (30.5m) Vodivé vlákno 7/30