C2016A.12.02
General CableGeneral Cable
C2016A.12.02 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C2016A.12.02
Výrobca / Značka: General Cable
Popis produktu HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100'
listoch: C2016A.12.02.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie C2016A.12.02
Číslo dielu C2016A.12.02 Výrobca General Cable
popis HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6265 pcs Dátový hárok C2016A.12.02.pdf
Wire Gauge 22 AWG Napätie 300V
séria 2016A hodnotenie UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Ostatné mená C2016-12-02
C2016A-12-02
C2016W-100
Prevádzková teplota -20°C ~ 105°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 100.0' (30.5m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Farba bundy White
Bunda (izolácia) Hrúbka 0.016" (0.41mm) Materiál bundy (izolácie) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Priemer bokov (izolácie) 0.062" (1.57mm) Vlastnosti -
Detailný popis 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 White 300V 100.0' (30.5m) Vodivé vlákno 7/30