EAST1608RGBA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST1608RGBA0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED RGB CLEAR 2SMD
listoch: EAST1608RGBA0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST1608RGBA0
Číslo dielu EAST1608RGBA0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED RGB CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 390327 pcs Dátový hárok EAST1608RGBA0.pdf
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená S10B009928
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Hodnotenie Millicandela 100mcd Red, 180mcd Green, 50mcd Blue Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Farba šošoviek Colorless Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.50mm Vlastnosti -
Detailný popis Red, Green, Blue (RGB) 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue 0603 (1608 Metric) Súčasný test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue