EAST1608RGA3
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST1608RGA3
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED GREEN/RED DIFFUSED 2SMD
listoch: EAST1608RGA3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST1608RGA3
Číslo dielu EAST1608RGA3 Výrobca Everlight Electronics
popis LED GREEN/RED DIFFUSED 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 870445 pcs Dátový hárok EAST1608RGA3.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 575nm Green, 632nm Red Vlnová dĺžka - dominantná 573nm Green, 624nm Red
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V Green, 2V Red Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Hodnotenie Millicandela 34mcd Green, 76mcd Red
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Transparentnosť objektívu Diffused
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm Farba šošoviek White
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.50mm
Vlastnosti - Detailný popis Green, Red 573nm Green, 624nm Red LED Indication - Discrete 2V Green, 2V Red 0603 (1608 Metric)
Súčasný test 20mA Green, 20mA Red konfigurácia Independent