EADCT056BA2
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADCT056BA2
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT BLU
listoch: EADCT056BA2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
39 pcs
  • správa
Špecifikácie EADCT056BA2
Číslo dielu EADCT056BA2 Výrobca Everlight Electronics
popis THRU-HOLE 7-SEGMENT BLU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58282 pcs Dátový hárok EADCT056BA2.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 468nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 3.3V
Veľkosť / rozmer 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 110mW obal Tube
Balík / puzdro 12-DIP (0.600", 15.24mm) Ostatné mená D104000195
Počet znakov 3 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela 17.6mcd Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ zobrazenia 7-Segment
Veľkosť číslice / alfa 0.56" (14.22mm) Detailný popis Character LED Display Module Blue 7-Segment 3 Character Common Anode 3.3V 20mA 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm)
Súčasný test 20mA Spoločný pin Common Anode