EADCS224OA1
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADCS224OA1
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG
listoch: EADCS224OA1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie EADCS224OA1
Číslo dielu EADCS224OA1 Výrobca Everlight Electronics
popis THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38312 pcs Dátový hárok EADCS224OA1.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 621nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Veľkosť / rozmer 2.744" H x 1.878" W x 0.472" D (69.70mm x 47.70mm x 12.00mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 60mW obal Tube
Balík / puzdro 10-DIP (2.370", 60.10mm) Počet znakov 1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 67mcd
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ zobrazenia 7-Segment Veľkosť číslice / alfa 2.24" (56.90mm)
Detailný popis Character LED Display Module Orange 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 2.744" H x 1.878" W x 0.472" D (69.70mm x 47.70mm x 12.00mm) 10-DIP (2.370", 60.10mm) Súčasný test 20mA