CSR4-787-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR4-787-01 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR4-787-01
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu SPACER TUBULAR GEN PURP 0.787"
listoch: CSR4-787-01.pdf
  • správa
Špecifikácie CSR4-787-01
Číslo dielu CSR4-787-01 Výrobca Essentra Components
popis SPACER TUBULAR GEN PURP 0.787" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 302205 pcs Dátový hárok CSR4-787-01.pdf
šírka - používanie General Purpose
typ Spacer tvar Tubular
séria CSR Ostatné mená 21060066
CSR478701
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Dĺžka 0.787" (20.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
výška 0.787" (20.00mm) Vlastnosti -
Priemer - vonku 0.295" (7.49mm) Priemer - vnútri -
Detailný popis Component Spacer General Purpose Tubular 0.787" (20.00mm) Natural farba Natural