CSR4-394-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR4-394-01 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR4-394-01
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu SPACER TUBULAR GEN PURP 0.394"
listoch: CSR4-394-01.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR4-394-01
Číslo dielu CSR4-394-01 Výrobca Essentra Components
popis SPACER TUBULAR GEN PURP 0.394" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 537850 pcs Dátový hárok CSR4-394-01.pdf
šírka - používanie General Purpose
typ Spacer tvar Tubular
séria CSR Ostatné mená 21060064
CSR4-394-01-ND
CSR439401
RPC3686
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál Nylon
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Dĺžka 0.393" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.394" (10.00mm)
Vlastnosti - Priemer - vonku 0.295" (7.49mm)
Priemer - vnútri - Detailný popis Component Spacer General Purpose Tubular 0.394" (10.00mm) Natural