27RT2811000
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 27RT2811000
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 27RT2811000
Číslo dielu 27RT2811000 Výrobca Essentra Components
popis BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS, Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 324294 pcs Dátový hárok
typ Barbed Fastener séria -
Dĺžka nitu 0.890" (22.61mm) Priemer nitu -
Ostatné mená RPC6336 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Priemer dier 0.281" (7.14mm) 9/32"
Výška hlavy 0.110" (2.79mm) Priemer hlavy 0.625" (15.88mm)
Grip Range 0.093" ~ 0.500" (2.36mm ~ 12.70mm) Detailný popis Barbed Fastener 0.093" ~ 0.500" (2.36mm ~ 12.70mm) Grip Range Nylon