27RT250800
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 27RT250800
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 27RT250800
Číslo dielu 27RT250800 Výrobca Essentra Components
popis BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS, Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 569443 pcs Dátový hárok
typ Barbed Fastener séria -
Dĺžka nitu 0.780" (19.81mm) Priemer nitu -
Ostatné mená RPC6335 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Priemer dier 0.250" (6.35mm) 1/4"
Výška hlavy 0.100" (2.54mm) Priemer hlavy 0.700" (17.78mm)
Grip Range 0.150" ~ 0.535" (3.81mm ~ 13.59mm) Detailný popis Barbed Fastener 0.150" ~ 0.535" (3.81mm ~ 13.59mm) Grip Range Nylon