B82467G223M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82467G223M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 22UH 380MA 960 MOHM
listoch: B82467G223M.pdf
  • správa
Špecifikácie B82467G223M
Číslo dielu B82467G223M Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 22UH 380MA 960 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5633 pcs Dátový hárok B82467G223M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
tienenie Shielded séria B82467G0
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 495-2707-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 22µH
Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 380mA 960 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 960 mOhm
Aktuálne hodnotenie 380mA Aktuálny - Sýtosť 320mA