B82466G682M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82466G682M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 490MA 515 MOHM
listoch: B82466G682M.pdf
  • správa
Špecifikácie B82466G682M
Číslo dielu B82466G682M Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 490MA 515 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4593 pcs Dátový hárok B82466G682M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
tienenie Shielded séria B82466G0
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 495-4075-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 6.8µH
Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 515 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 515 mOhm
Aktuálne hodnotenie 490mA Aktuálny - Sýtosť 510mA