B82464G2154M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82464G2154M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 150UH 610MA 840 MOHM
listoch: B82464G2154M.pdf
  • správa
Špecifikácie B82464G2154M
Číslo dielu B82464G2154M Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 150UH 610MA 840 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4375 pcs Dátový hárok B82464G2154M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
tienenie Shielded séria B82464G2
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená B82464G2154M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 150µH Shielded Wirewound Inductor 610mA 840 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 840 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 610mA Aktuálny - Sýtosť 590mA