B82464G2103M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82464G2103M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 10UH 2.25A 62 MOHM SMD
listoch: B82464G2103M.pdf
  • správa
Špecifikácie B82464G2103M
Číslo dielu B82464G2103M Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 10UH 2.25A 62 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5690 pcs Dátový hárok B82464G2103M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
tienenie Shielded séria B82464G2
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená B82464G2103M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.25A 62 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 62 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.25A Aktuálny - Sýtosť 2.25A