B82141B1472K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141B1472K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM
listoch: B82141B1472K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82141B1472K
Číslo dielu B82141B1472K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4715 pcs Dátový hárok B82141B1472K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia (3.00mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B82141B1472K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 4.7µH
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 60MHz
Detailný popis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 360 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 360 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 530mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B82141B1684J
B82141B1684J
výrobcovia: EPCOS
popis: FIXED IND 680UH 65MA 22 OHM TH
Skladom: 5470 pcs
Stiahnuť ▼: B82141B1684J.pdf
RFQ
B82141B1472K9
B82141B1472K9
výrobcovia: EPCOS
popis: FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM