B82141B1334J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141B1334J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 330UH 105MA 9.1 OHM TH
listoch: B82141B1334J.pdf
  • správa
Špecifikácie B82141B1334J
Číslo dielu B82141B1334J Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 330UH 105MA 9.1 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5762 pcs Dátový hárok B82141B1334J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia (3.00mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B82141B1334J000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 796kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 3MHz
Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 9.1 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 9.1 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 105mA Aktuálny - Sýtosť -